Останнім часом державні активи, такі як земля, транспорт, паливо, меблі, канцелярське приладдя, програмне забезпечення та багато іншого, стали доступними для будь-якого громадянина України, який виявив бажання щось придбати у цього. Це стало можливим із появою офіційної платформи продажів Prozorro.Sales. Саме ця платформа все більше полегшує процес укладання операцій купівлі-продажу і постійно розвивається. Тепер ви можете придбати вилучене майно тут.

“Українська універсальна біржа”

Проект Prozorro працює лише на різних приватних сайтах. Однією з них, яка є дуже успішною, є українська універсальна біржа. Він пропонує чудові можливості для чесної роботи та співпраці з продажу та придбання різних державних активів. Це дуже доступно і відразу викликало великий успіх і популярність. Беручи участь у таких операціях, одразу з’являється величезна кількість переваг.

Власність зупинено

Майно, вилучене державною або митною інспекцією, раніше було недоступне пересічним жителям України. Все продавалось і купувалось за якоюсь сторонній тіньовою схемою. Але зараз все відбувається відкрито і чітко. Доступно для всіх жителів та громадян. Кожен може ознайомитися з документами та самостійно перевірити законність операцій.

На цьому етапі будь-яке майно, яке було конфісковано або заблоковано через несплату позик, може бути продане лише через державну Українську універсальну біржу. Отже, на такому ринку вони раніше були монополістами. Таким чином, можна було здійснювати різні маніпуляції, шахрайські схеми та інші договірні операції. Зараз все відбувається строго через електронну платформу, де такі дії виконувати неможливо. Це набряклий проект, який усуває те, що раніше було нагальною проблемою.

Раніше на основі договірних зобов’язань можна було придбати арештоване майно за зниженою ціною. Але завдяки платформі ProZorro.Sale зараз це зробити неможливо. Цей сайт – це відкритий та сучасний спосіб проведення аукціону. Усі запитання надсилаються анонімно. Отже, це, ймовірно, дозволяє вам бути впевненим у веденні чесної торгівлі.

Ця платформа заслужила її довіру завдяки чесності та відкритості. Тому багато представників бізнесу вирішили віддати перевагу. Продаж арештованого майна на цій платформі стає зрозумілим, зручним та простим товаром. Все, чого раніше не могли дозволити собі населення та бізнесмени, тепер можна зробити на порталі Універсальної біржі «Україна». Перейдіть на офіційну сторінку та прочитайте всю інформацію https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/.

Хто може стати учасником торгів?

Щоб стати учасником, вам потрібно зареєструватися на веб-сайті UUB. Для продажу необхідно володіти державним майном або його частиною. Згодом подається заявка, яка розглядається і товар продається на аукціоні в режимі реального часу. Перемагає той, хто дасть найбільшу суму за товар.

Щоб стати покупцем, вам потрібно зареєструватися та вибрати аукціон, в якому ви бажаєте взяти участь. Все абсолютно чесно і відкрито. У кваліфікованих користувачів також не виникає питань щодо роботи, оскільки будь-яке рішення обґрунтоване законом.

Як придбати арештоване майно в Україні?