Електронні торгівельні майданчики (ЕТМ) представляють собою сучасні онлайн платформи, створені на базі інноваційних технологій. Завдяки цьому користувачі отримують вільний та зручний доступ до усієї бази лотів, що представлені в системі Прозорро.Продажі. На даний час в цій системі авторизовано 4 десятки таких торгівельних платформ. Вони відрізняються між собою технологічною складовою, тобто зручністю інтерфейсу та якістю роботи служби підтримки.

Такі ЕТМ адаптовані до будь-яких навантажень, тому можуть проводити одночасно велику кількість онлайн торгів та приймати до реєстрації будь-яке число користувачів. Головна задача, яка стоїть перед кожним торгівельним онлайн майданчиком, це забезпечення вільного та зручного доступу до усіх можливостей системи Прозорро. Дізнатися більше про це можна на сайті sale.uub.com.ua.

Функціональні можливості торгівельних платформ

ЕТМ біли створені для того, щоб виконувати функції, які система Прозорро самостійно не може забезпечити. Наприклад, реєстрація користувачів, організація проведення аукціонів, збір гарантійних внесків та інше. Також електронні майданчики забезпечують найвищий рівень безпеки для своїх користувачів, що стало можливим за допомогою використання сучасних технічних рішень – надійного шифрування даних. ЕТМ надійно захищені від DDoS-атак.

Крім цього, в функціональні задачі ЕТМ також входить автоматичне визначення переможця торгів, що здійснюється на основі сортування зроблених ставок у порядку їх збільшення. Завдяки цьому будь-яке втручання сторонніх осіб в процес вибору переможця виключене.

Зайти в особистий кабінет торгівельного майданчику можна з будь-якого браузеру та з гаджету, що має доступ до Інтернету.

В системі працює цілий штат кваліфікованих фахівців, що забезпечують технічну підтримку сайту, надають консультаційні послуги та забезпечують юридичну підтримку під час підписання електронних угод.

Документи та особисті дані учасників торгів зберігаються тут декілька років, тому при виникненні спірних питань між продавцем товару та покупцем завжди можна звернутися за кваліфікованою допомогою.

Відмінності між ЕТМ

Не дивлячись на те, що усі ЕТМ під’єднані до центральної бази даних Прозорро.Продажі та мають однакову вартість послуг, все же деякі відмінності між ними є. Насамперед це якість надання консультацій та юридичної підтримки. У зв’язку з цим декілька торгівельних платформ стали найпопулярнішими. Також електронні майданчики відрізняються між собою зручністю інтерфейсу.Продаватися через ЕТМ може будь-яке майно: державне, комунальне чи навіть приватне. Для деяких видів майна використання системи Прозорро.Продажі є обов’язковим. Наприклад, для деревини, про які дізнатися більше можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/wood. Ринок держмайна в Україні тривалий час майже нічим не регулювався, із-за чого на ньому утворювалися тіньові корупційні схеми. Але нещодавно в законодавстві країни сталися суттєві зміни, відповідно до яких продаж такого майна став контролюватися державою.

Що таке електронний майданчик і яка його роль в системі Прозорро.Продажі