Сфера купівлі деревини є досить популярним напрямком, так як тут ви можете працювати з державними компаніями, котрі можуть вас забезпечити всім необхідним. Проте не даний момент відкриті електронні аукціони у цьому напрямку є замороженими. Причин досить багато, проте варто зазначити, що саме електронні аукціони змогли зробити цю сферу дійсно прозорою та доступною для кожного підприємця. Ви маєте цілком зручну можливість співпрацювати з державними органами та структурами саме завдяки електронним аукціонам, котрі проводяться на порталі Прозорро.

При цьому така можливість на даний момент є закритою, проте досить скоро торги повинні відновитися. В результаті ви зможете знову торгувати деревиною за допомогою такого роду аукціонів. Проте чому слід обирати саме відкриті електронні торги і ігнорувати певні інші напрямки? Насправді, саме портал Прозорро є найбільш зручним та может забезпечити вас всім необхідним. Користуватися ним можна буде навіть в тому випадку, якщо ви маєте на меті співпрацювати з масштабними державними організаціями, котрі займаються видобутком деревини на постійній основі.

Як долучитися до роботи з порталом Прозорро? 

Якщо ви вже намагалися це зробити через самий портал, то могли зіткнутися з певними проблемами. Причина в тому, що працювати з Прозорро ви можете лише через спеціальні акредитовані майданчики, такі як uub.com.ua. Тут ви можете вже зараз пройти реєстрацію та поступово долучатися до відкритих торгів у даному секторі. Проте варто бути готовим до необхідності почекати на відновлення торгів у секторі саме ринку деревини. Так як наразі торги є замороженими, то у вас не буде можливості вже зараз почати вести активну діяльність стосовно саме цього напрямку. Проте досить скоро держава поверне вам таку можливість ви зможете знову насолоджуватися всіма перевагами роботи з порталом. 

Сам процес торгів є доступним для кожного підприємця, котрий готовий витратити кілька годин на ознайомлення з основними принципами роботи порталу. Головною перевагою буде можливість проводити цілком відкриті угоди, котрі можуть контролюватися різними сторонніми підприємствами. Тобто якщо раніше у сфері торгівлі деревиною часто існувала певна несправедливість, що могла бути виражена у тих чи інших обставинах, то тепер все відбувається трохи інакше. Звісно, ми вже казали про те, що просто зараз ви все ще не можете насолоджуватися відкритим процесом, проте немає жодних причин вважати, що це буде тривати довго.

Відкриті торги ви зможете знайти за наступним посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/derevina/. Наразі вони є неактивними, проте варто дочекатись того моменту, коли вони знову будуть відновлені. Це дозволить вам стати повноправним учасником проведення такого роду угод та розраховувати при цьому на те, що ви матимете можливість придбати необхідний об’єм деревини. При чому взагалі не важливо, наскільки серйозні об’єми вам необхідні. Ви і справді можете розраховувати на те, що великі організації зможуть без особливих проблем задовольнити ваші потреби у цьому секторі.

Також для порталу Прозорро характерна висока надійність операцій. Тому якщо ви маєте бажання працювати у даному напрямку, то ви можете розраховувати на те, що в результаті все ж можете розраховувати на досить цікаві результати. Надійність забезпечується тим, що ви будете співпрацювати з великими державними компаніями, що нададуть вам не тільки привабливі умови для кожної угоди, а ще й зможуть дати гарантії щодо кожної окремої закупівлі.

Купівля деревини через портал Прозорро