Ринок товарних бірж налічує велику кількість достойних претендентів на звання кращого електронного майданчику системи Прозорро.Продажі. Однак не кожен із них має відповідні переваги, котрими користується саме Українська універсальна біржа.

В цій статі мова буде йти про найочевиднішу підставу вважати Українську універсальну біржу такою, що варта називатися найкращою платформою для людей та від людей. За 5 хвилин ви отримаєте впевненість у перевагах від користування саме сайтом УУБ, на відміну від інших сервісів.

Комфортний та зрозумілий інтерфейс офіційного сайту

Офіційний сайт Української універсальної біржі відразу закохує в себе користувачів. Після того, як ви потрапляєте на сторінку системи Прозорро.Продажі, а ознайомитись з нею можна за посиланням sale.uub.com.ua, стає тепло на душі. Всі зображення виконано якісно та яскраво. Колір радує очі та не набридає протягом тривалого часу.

Веб-портал сконструйовано по індивідуальній схемі. Інтерфейс мінімізовано, що дозволяє швидко опанувати новий ресурс та перейти до безпосереднього процесу ведення торгів. Перш за все новому користувачу буде запропоновано підписатись на канали у Viberта Telegram.

Щоб зробити це достатньо взяти свій смартфон та направити камеру на QR-код, що з’явиться на екрані. Таким чином обидва застосунки самостійно знайдуть потрібні канали та ви зможете за 1 секунду підписатись на них. Це варто зробити, насамперед, тому, що оформлення підписки буде зберігати ваш особистий час.

Всі популярні новини та пропозиції, які стосуються галузі електронних торгів приходять на канали автоматично. Тому шукати інформацію самостійно більше не потрібно. Така функція реалізована лише в УУБ, тому це є перевагою для клієнтів саме цієї біржи.

Після цього, головна сторінка сайту буде пропонувати вам ознайомитись із окремими видами торгів. Виконано це у спосіб встановлення зручних, анімованих віджетів. Першочергово на сайті встановлено українську мову, як основну. Однак, якщо вам не зручно читати інформацію на державній мові, є можливість змінити її на російську та англійську.

Вся детальна інформація стосовно компанії, новин, ліцензій та всього, що напряму не стосується ринків, зазначена знизу. В кінці сторінки розміщена спеціальна лінійка оголошень, на котрій можна знайти розділи «Про нас», «Допомога» та інші. Ці розділи мають другорядну необхідність.

Щоб перейти безпосередньо до вивчення аукціонів, варто лише натиснути зелену кнопку «Перейти до аукціонів». Знаходиться вона по середині головної сторінки, одразу після віджетів із запропонованими напрямами ринку.

Де шукати інформацію про використання ринків лісоматеріалів

Другорядна лінійка розділів, котра знаходиться в самому кінці сторінки, має розділ «Новини». Там публікується багато корисної інформації, стосовно діяльності Української універсальної біржі. Оскільки ринок необробленої деревини з’явився лише у 2020 році, то на сьогодні інформація про лісоматеріали знаходиться саме там.

Максимально швидко отримати відповіді на всі питання щодо реалізації лісопродуктів, достатньо перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/lisoprodukciya-kupyty-na-aukcionah-prozorro-prodazhi. Професіонали товарної біржи підготували стислий та доступний кожному матеріал стосовно того, як проводяться торги за лісоматеріал саме на їх онлайн-ресурсі.

Чому через Українську універсальну біржа варто здійснювати закупівлі лісу