Наша країна унікальна своїм широким розмаїттям ландшафтів і природних ресурсів. До них відносяться і ліси різних типів, що дозволяють безлічі компаній успішно вести свій «лісової» бізнес.

Деревину різних порід можна придбати на торгах, наприклад https://megasale.com.ua/prodam-lis-kruglyak-sosny-u-harkovi-na-prozorro-sale/. Ця електронна платформа забезпечує вільний ринок деревини для заохочення конкуренції між компаніями лісового господарства і сприяє раціональному використанню деревини, гарантуючи при цьому строгість і надійність механізмів аукціонів на ліс-кругляк.

Також покупці можуть бути впевнені, що представлені обсяги дерева цілком легальні, оцінюються і виставляються в лотах за справедливою ринковою вартістю, що сприяє підвищенню конкурентоспроможності компаній з точки зору лісогосподарських операцій.

Угоди на Прозорро дозволяють отримати адекватну і справедливу оплату за товар, тим самим стратегічно підтримувати широкий спектр інвестицій в лісове господарство з точки зору економічного і фінансового аналізу.

Основна діяльність

Система Прозорро була розроблена, щоб здійснювати діяльність, пов’язану з купівлею і продажем всіляких товарів, у тому числі і деревини, на відкритому ринку, де всі угоди виключають можливість застосування корупційних схем і дозволяють проводити чесні процедури купівлі та продажу.

На сайтах офіційних партнерів даної системи надається багато інформації по аукціонним продажам, забезпечується доступність до всіх даних, які необхідні для виконання комерційних функцій, включаючи встановлення ринкової вартості деревини. Також забезпечується надійність і строгість механізмів аукціонів для жителів України, дотримуючись при цьому правил торгівлі.

Продаж деревини здійснюється за допомогою відкритих тендерів. Таким чином, шляхом чесної конкуренції компанія, яка запропонувала найвищу ціну, виграє продаж. Цей механізм був обраний тому, що це хороший спосіб захисту від змови між учасниками ринку.

Шляхом проведення відкритих торгів на деревину створюються умови, які забезпечують отримання максимальної економічної вигоди від державних і приватних інвестицій в ліси і сприятимуть розвитку як хвойних лісів, так і листяних і змішаних лісів на всій території нашої країни.

Перш, ніж прийняти участь в таких тендерах, необхідно вивчити всі норми і правила процедури, що стосуються продажу деревини на відкритому ринку.

УГОДИ З ПРОДАЖУ ЛІСУ