Тепер торгівля майном банкрутів здійснюватиметься набагато швидше і обґрунтоване. Процедура буде доступна будь-якому повіреному майданчику, наприклад, УУБ. Ці послуги прийнятні через відкриті аукціони на платформі Прозорро.

Не так давно була виготовлена ​​система Prozorro, та, яка сьогодні є найбільшим та ефективно розвивається планом продажу в Україні власності, як приватної, муніципальної, так і державної. У реальному часі найвища ціна лота, та, яка була продана за підтримки електронної аукціонної платформи, сягає сотень мільйонів гривень.

Продаж майна боргових банків на платформі Prozorro

З жовтня 2019 року введені зміни, що регулюють процедуру банкрутства. Новий закон докорінно скасовує колишнє ставлення до компаній-боржників з невиплаченими позиками банку. Також суттєвою зміною є продаж майна компаній-банкрутів за особливо виграшною вартістю через тендери на спеціальних електронних платформах.

Стаття 69 Кодексу України, що регулює процедури банкрутства, передбачає, що продаж майна компаній-банкрутів тепер здійснюватиметься за підтримки дворівневої електронної платформи та прикріплених до неї офіційних майданчиків, які мають чудові навички проведення аукціонів через Інтернет. З цієї причини, підключаючись до ймовірностей продажу фізичних цінностей банкрутів Prozorro, учасники могли бути зареєстровані, скажімо, на Українській універсальній біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/bankrupts-property.

У реальному часі в Prozorro успішно реалізуються практично всі аукціони з продажу комунального та державного майна. Крім того, все більше приватних компаній та приватних осіб приєднуються до сайту. Система має багатий навик швидкого та успішного продажу майна банків, що впали в розорення. За рахунок Prozorro протягом 3 років проводилась велика кількість подібних аукціонів, загальна вартість яких перевищує десятки мільярдів гривень.

Соціальна довіра, посилення технічної співпраці, всеохоплюючий контроль, простота використання та максимальна економічна вигода від проведення аукціонів дозволяють Prozorro.Sale стати надійним інструментом для продажу майна банкрутів та приватних компаній.

Аукціони в системі Прозорро. Продажі